Polonyalı güzellerin çılgın gecesi

Twitter  Share Facebook  Share Reddit  Share stumble  upon Digg  Share Delicious  Share Haber.gen.tr  Share oyyla linkibol

Polonya'da 6.000 aday arasında ön elemesi yapılan "Foto-Models Poland 2010" yarışmasının finalleri 28 Eylül'de Side-Apollon Tapınağı'nda gerçekleşecek. 20 finalistin yarışacağı final için Side'ye gelen güzeller gece diskoda eğlenriken gündüz oymapınar baraj gölünde tekne turu yaptılar bol bol güneşlediler. Dünya üzerindeki 55 milyon Polonyalının merakla beklediği finaller Antalya'nın Manavgat ilçesi Side beldesinde bulunan Apollon Tapınağında yapılacak. Poland TV'de yayınlanacak program Türk turizmi için büyük önem taşıyor. 2500 yıllık antik tarihin deniz, doğa ve güneş buluştuğu Side'de, Apollon tapınağında, uluslararası jüri tarafından seçilecek güzeller, bir hafta bölgede çeşitli turizm aktivitelerine katılacaklar. Polonyada 20 bölgeden 6 bin kişiden 20 güzel finale kalmıştı. Finalde Polonya güzellerinin yanı sıra Side Belediyesi tarafından Side güzeli ve sponsor güzelleri seçilecek. Güzellik yarışması için Side'de kampta bulunan Polonyalı güzeller bölgenin tarihi turistik yerlerini gezerken gece diskolarda eğlendiler. Diskoda müzik eşliğinde çılgınca dans eden güzeller, gündüzde Manavgat'ın Oymapınar Barajında tekne turuna çıkarak güneşlendiler. Güzeller göl kenarında balık tutmayı da ihmal etmediler. Güzeller Türk hamamında kese attırarak hama sefası yaptılar. 

"Foto-Models Poland 2010" güzellik yarışması hakkında bilgi veren Akdem Turizmin Akdeniz Bölge Müdürü Serdar Demirkan, "Güzellik yarışması Side Apollon tapınağında 20 güzelin katılımı ile yapılacak. Polonya'nın ilk 3 güzeli belirlenecek. Bunlar Polonya'yı farklı ülkelerde yapılacak güzellik yarışmaların da temsil edecekler. Bunun yanında sponsor firmalarda kendi güzellerini seçecekler. Bu 20 güzelden 8 tane güzel böylece derece yapmış olacak. Biz bu yarışmayı yurt dışındaki partnerimiz olan exim tur ile başladık. Bu Final gecesini bu bölgeye alarak Side'nin tanıtımı üzerine yoğunlaştık." 

Exim Turizm Seyahat Acentesi Genel Müdürü Andrzj Cichoski,ise Türkiye'de bulunmaktan ve böyle bir organizasyonu yapmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek "Burada seçilecek Polonya güzeli Polonya'yı çeşitli organizasyonlarda temsil edecek ayrıca reklam ve tanıtım filmlerinde çıkacaklar. Derece giren güzellere çeşitli hediyeler vereceğiz. Misafirperverliğin hat safhada olduğu bir ülke olduğu için Türkiye'yi tercih ettik. Türkiye'de bu tür organizasyonları yapmak çok daha kolay oluyor" dedi. 

Bu tarz organizasyonların tanıtım açısından önemli olduğunda değinen Akdem Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Demiştaş, her yıl yüzde 20-25 artan Polonya pazarında bu tür bir etkinliğine çok iyi bir tanıtım olacağını söyledi. Heyecanlı olan güzellikler Polonyalı güzeller ise çok yarışma için çok heyecanlı olduklarını belirterek, Türkiye'de olmaktan dolayı da mutluluk duyduklarını çok güzel olduğunu söyledi. 

Fatih HEPOKUR / ANTALYA (AHT)


240
0
0

diyet69Bu yazı 26 09 2010 tarihinde Magazin dünyası tarafından yayınlandı. Sitemizden haberdar olmak için RSS beslememize abone olabilirsiniz.


Etiketler : polonyalı güzeller,polonyalı kız resimleri,polonyalı seksi kızlar

Yorum Yaz